DOLAR 32,2077 0.07%
EURO 35,0490 0.53%
ALTIN 2.446,14-0,62
BITCOIN 22492070,38%
AKÇAKİRAZ BELEDİYESİ’NDEN SİNYALİZASYON ÇALIŞMASI…

AKÇAKİRAZ BELEDİYESİ’NDEN SİNYALİZASYON ÇALIŞMASI…

1 Mart 2022 13:22
AKÇAKİRAZ BELEDİYESİ’NDEN SİNYALİZASYON ÇALIŞMASI…

Okunma: 56 kez okundu.

Akçakiraz Belediyesi; Bingöl karayolunun 6.ncı kilometresinde sinyalizasyon çalışması başlattı,

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Akçakiraz belediye başkanı; Sn. Sabahattin Kaya, Gazetemize şu açıklamayı yaptı, uzun süredir bu projeyi hayata geçirmek istiyorduk günlük ortalama 22.000 ile 24.000 aracın kullandığı bu güzergahta zaman zaman vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği açısından tehlike arz ediyordu, bu sorunları ortadan kaldırmak ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak adına bundan sonra oluşabilecek tehlikeleri önlemek için, belediyemiz olarak böyle bir çalışma yapmak sorumluluğunu ve zorunluluğunu hissediyorduk.

Bu sinyalizasyon noktasını oluşturmak için gerekli kurumlarla temasa geçip durumu anlattık ve yazışmalarımız sonucunda yetkili kurumların olurunu aldık, ayrıca sinyalizasyonun kurulacağı noktada bulunan kanalın açık olması çok çirkin görüntü oluşturduğu gibi etrafa koku saçıyordu bu kanalın belli bir kısmını kapatarak hem sinyalizasyon noktasının kurulacağı alanı genişletmiş olacağız hem çirkin görüntü ve kokudan bir nebze olsun kurtulmuş olacağız, bu konuda bizlere desteklerini esirgemeyen ilgili kurum müdürlerine ve amirlerine teşekkür ediyorum, bizim sosyal belediyecilik anlayışımızda; önce vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği ile birlikte huzurlu, mutlu ve refah içinde yaşaması çok önemlidir; bu sinyalizasyon noktasını tamamlayıp hayata geçirdiğimizde, Beldemizde yaşayan vatandaşlarımıza çok faydalı olacağını düşünüyorum diyerek açıklamasını tamamladı. ” Milletin sesi onuncu köy” gazetesi olarak Sn. başkanımıza başarılar diliyoruz.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.