DOLAR 32,9133 0.04%
EURO 35,9490 0.06%
ALTIN 2.544,870,41
BITCOIN 2214143-1,26%

ALLAH AŞKINA Bİ SUS!

21 Aralık 2023 10:12

Okunma: 99 kez okundu.

Sayın Meral Akşener, Allah aşkına bi sus ve evine çekil!
Biliniz ki ”İYİ NİYET” konusunda sorgulanıyor ve size bel bağlayan milyonlarca vatansever insanımız tarafından da sür’atle terk ediliyorsunuz.
Türkiye’nin en milliyetçi, en vatansever ve en seçkin insanları MHP’de yaşadıkları hüsran sonrasında son ümittir diye sizinle beraber oldu ve siz bu insanlara MHP’den sonra ikinci büyük hüsranı yaşattınız.
Partinizin iç meselelerini sokağa döktünüz!
Yeterli, donanımlı, birikimli, sabırlı ve ağırbaşlı değilsiniz!
Sizi, son bir ümit bilip oylarıyla destekleyenlere daha fazla hüsran yaşatmadan bu işi bırakıp evinizde torun sevmeye gidin!
Şimdi de Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu ile olan kavganız niye?
Bu anlamsız ve kısır davranışlarınızla AKP’YE Mİ ÇALIŞIYORSUNUZ?
Mahalli seçimlerde öyle bir hüsran yaşayacaksınız ki çünkü seçmeniniz sizi dinlemeyecek.
Yukarıdaki satırları yazan biri olarak, ilk günlerinizde hiç kimsenin cesaret edip kaleme alamayacağı yazılar yazıp paylaşarak size destek olmuştum.
Meral Hanım, 26 Kasım 2017 tarihinde size aşağıdaki yazımı yazıp demiştim ki;
Meral Hanım
”Bu hatalarınızın sonucu, şimdilik yelkenlerinizi dolduran rüzgâr çok kısa bir zaman sonra ters yönden esmeye başlarsa şaşırmayın ve suçu sadece kendinizde arayın!
Siz niçin önemlisiniz?
1997 den beriye bilinçli olarak çok kötü bir şekilde yönetilerek, Türk milletinin MİLLİ REFLEKSİ olmaktan çıkartılıp bitkisel hayata sokulan MHP’nin mevcut Genel Başkanı ve yakın ekibinin daha fazla zarar vermeden uzaklaştırılarak yeni bir yönetim oluşturup, yeni bir şevkle, aşk ve heyecanla ayağa kaldırılması mümkün olmadığını gören insanlarımız son bir ümit size sarıldı. Bu ümidi kırıp heba etmeye hakkınız yok!
Meral Hanım!
Hali hazırda ve görünen o dur ki kurtuluşa yelken açan geminin dümeni sizin elinizde. Şunu aklınızdan çıkartmayınız ki, AKP’nin bilerek yaptığı hataların sonunda YOLUN SUNUNA GELİNDİ, vatan elden gitmek üzere!
Din- Namus- Haysiyet- Şeref ve geleceğimiz tehlikede!
Giden namusumuz, şerefimiz ve haysiyetimizdir!
Ortaya çıkışınız, bu kutsal değerlerimizi kurtarmak olmalıdır.
O zaman, teşkilatları ciddi, tecrübe sahibi, olgun ve kâmil insanlardan oluşturmalısınız. Bilesiniz ki, yeni bir hüsran daha yaşacağımızın endişesi içindeyim.”
(26 Kasım 2017)
Gelinen nokta bugün;
”Birileri bize komplo kuruyor, arkamızdan hançerliyor” diyor ve savaştan dem vuruyorsunuz.
Aslında sizi birilerinin arkadan hançerlemesine gerek yok ki, çünkü siz intiharı seçmiş HARAKİRİ YAPMAKTASINIZ!
Ne acıdır ki;
Tüm siyâsi liderler, fizikteki birleşik kabın aynısıdırlar. Akşener de dâhil olmak üzere dava adamı değillerdir.
*******
BU KAFAYLA ÖNCE HAYSİYETİNİZDEN, SONRA VATANINIZDAN OLACAKSINIZ!
Geçmişte Anadolu topraklar üzerinde Türk milletine karşı yapılan zulümleri, cinayetleri…
Yakaladıkları körpecik kız çocuklarına günlerce yapılan tecâvüzleri…
Hamile kadınların karınlarının süngü ve kasaturalarla yarılarak çocuklarının öldürülmelerini…
Emzikli kadının memesinin kesilerek ”hadi em” diyerek kundağındaki çocuğunun ağzına basılarak boğulmalarını…
Kolları arkadan bağlanarak gözlerinin önünde kızlarına ve gelinlerine günlerce ve defalarca tecâvüz edilen zavallı babaları…
Kafaları kesilerek top oynanan çocukları, fırınlarda yakılan çaresiz insanlarımızı düşünerek…
Evet, bütün bu acıları düşünüp yüreğinde hissederek, Türk insanının aynı felâketi bir daha yaşamaması için ben ne yapabilirimin endişesiyle uykusuz geceler geçiren, Erdoğan, Bahçeli, Akşener, Özgür, Karamollaoğlu, Davutoğlu, Babacan, Erbakan dâhil bir tek siyâsi liderin ve bir tek milletvekilinin olduğunu söyleyebilir misiniz?
Hiçbirinin ne böyle bir endişesi, kaygısı, derdi, ne de üzüntüsü var!
Siyâsi arena sirkten farksız, herkes kendisine biçilen rolü oynuyor ve seslendiriyor!
Akıllı olup düşünmeliyiz,
Vicdanlı olup üzülmeli ve geleceğimizden kaygılı olmalıyız!
Geçmişte yaşanılanları düşünüyor ve gelecek nesillerimizin geçmişte yaşanılan işkence ve zulümleri, katliam ve tecâvüzleri tekrar yaşamamaları için ‘’bugünden ben ne yapabilirimin endişesiyle’’ yazıyor ve paylaşıyorum.
Parti taassubu, siyâsi körlük, lidere biat hastalığı olanların yazdıklarımı anlayamamaları karşısında üzülüyorum ve de kendilerine acıyorum.
Son olarak Meral Akşener ile ilgili bir yazı yazdım ve gördüm ki ‘’1000 yıl sonra bu topraklarda dünyaya gelecek olan torunlarımızın iffet ve namuslarının bekası’’ kimsenin umurunda değil. Vatanın, Türk milletinin iffet ve haysiyetinin hiç önemi yok, yeter ki LİDERİ ve PARTİSİNE söz edilmesin. Ben de ne yaptım; tamamını engelledim.
Bu tip insanlara tek tavsiyem;
Geceleri uyanıp yataklarının üzerinde otursunlar, kafalarını iki diz kapaklarına yaslayarak, kapılarının düşman askerlerince kırılıp içeri girildiğini, en sevdiği çocuğunun uykuda başına kurşun sıkılmasını, sonra da karısı ve kızlarının zorlan işgâl kuvvetlerinin çadırına götürülmelerini gözlerinde canlandırarak hayal etsinler ve bütün bunlardan sonra yazdıklarımı okusunlar.
21 Aralık 2023
ORHAN KILIÇOĞLU

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.