DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21550330,61%
ANADOLU GAZETECİLER VE SPOR YAZARLARI FEDERASYONU YÖNETİM KURULU TOPLANTISI 28-30 OCAK TARİHLERİ ARASINDA ADANA’DA YAPILDI
  • Elazığ Onuncu Köy
  • Spor
  • ANADOLU GAZETECİLER VE SPOR YAZARLARI FEDERASYONU YÖNETİM KURULU TOPLANTISI 28-30 OCAK TARİHLERİ ARASINDA ADANA’DA YAPILDI

ANADOLU GAZETECİLER VE SPOR YAZARLARI FEDERASYONU YÖNETİM KURULU TOPLANTISI 28-30 OCAK TARİHLERİ ARASINDA ADANA’DA YAPILDI

31 Ocak 2022 12:14
ANADOLU GAZETECİLER VE SPOR YAZARLARI FEDERASYONU YÖNETİM KURULU TOPLANTISI 28-30 OCAK TARİHLERİ ARASINDA ADANA’DA YAPILDI

Okunma: 122 kez okundu.

TOPLANTI PROĞRAMI İÇERİSİNDE TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ YARIŞ PROĞRAMINDA BULUNAN GELENEKSEL ANADOLU GAZETECİLER VE SPOR YAZARLARI DERNEGİ ADANA ŞUBESİNİN KOŞUSUDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 

Gazetemiz onuncu köy genel yayın yönetmeni ve köşe yazarı Mehmet Duman’ın genel merkez yönetim kurulu ve Elazığ şube başkanı olduğu Anadolu gazeteciler ve spor yazarları derneği genel merkez yönetim kurulu toplantısı Adana şubesi ve genel başkan yardımcısı başkanı Mustafa Boz’un gayretleriyle Adana’da gerçekleştirildi. Toplantıya Yüregir, Sarıçam ve Seyhan Belediyeleri de katkıda bulundular. Toplantıda ayrıca AGSYD’ nın Adana şube binasının açılışı da yapıldı.

Toplantı ile ilgili açıklama yapan Anadolu Gazeteciler ve spor yazarları federasyonu genel başkanı İbrahim Erdoğan, Adana ASGD Şubesi’nin TJK Resmî Yarış Programı’nda olan GELENEKSEL KOŞUSU, her zamanki gibi büyük bir heyecan ve coşkuya sahne oldu. Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Adana Hipodrom Müdürü Bora Güralp, ASGD Adana Şube Başkanımız Mustafa Boz, Tarsus MEDYAD Başkanı Okan ÇALIŞKAN, ASGD Genel Merkez ve Adana Şube Yönetim Kurulu Üyelerinin de katılımıyla gerçekleşen görkemli törende, birinci gelen atın sahibine geleneksel ödülümüzü alkışlar arasında takdim ettik. Emeği geçen ADANA ASGD Şubemizin geleneksel etkinliğini, görkemli SEYHAN Barajı’nın muhteşem manzaraları ve akşamında da YÜREĞİR Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen yemekte ANADOLU DOSTLUĞU ’nu tüm sıcaklığı ile yaşayarak sonlandırdık.

Genel Başkan Yardımcımız ve ADANA ASGD Şube Başkanımız Mustafa Boz’un şahsında tüm dostlarımıza her zamanki gibi samimi misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyor; mükemmel organizasyona ev sahiplikleri nedeniyle SEYHAN, YÜREĞİR ve SARIÇAM Belediyeleri’ne şükranlarımızı sunuyoruz.  Sağ olsunlar, var olsunlar dedi.

Çalışmalara yaz kış demeden aralıksız devam eden AGSYD’nin bir sonraki ay genel merkez toplantısını hangi ilin ev sahipliğinde yapılacağı daha sonra açıklanacak.

 

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.