DOLAR 31,3677 0.42%
EURO 34,0595 0.51%
ALTIN 2.101,432,38
BITCOIN 1935254-0,62%

BOŞUNA CUMAYA GİTTİNİZ ÇÜNKÜ HARAM YİYORSUNUZ.

3 Şubat 2024 12:14

Okunma: 56 kez okundu.

HA ELBİSENİZDE NECASET (kaka) VAR, HA DA MİDENİZDE HARAM VAR!
Bugün günlerden Cuma.
Bugün, Allah’tan korkup milletten utanmadan Milletvekilliğinden 136 Bin, Milletvekilliği emekliliğinden ise 97 Bin Lira olmak üzere toplam 233 Bin Lira maaş alanlar da câmiye gidip Cuma namazı kıldılar.
Şunu bilsinler ki;
Aldıkları maaş kendilerine haramdır!
İki maaş almak bir nevi hırsızlıktır, 85 Milyon insanı çalmaktır!
Midesinde haram lokma olanların Cuma namazı kılsa ne olur kılmasa ne olur?
Ha elbisende necaset (kaka) var, ha da midende çalma parayla yenen yemek var!
Nedense artık eskisi gibi Cuma hutbelerinde, haramdan, helâlden, kul hakkından, beytülmale el uzatmadan, milletin malını gaspın ne denli günah olduğundan söz edilmez oldu(!)
Peygamber Efendimiz, millet malını çalanların cenaze namazlarını kıldırmamıştır.
İmam-ı Azam Ebu Hanife Hazretleri de ‘’Devlet malını çalanın cenaze namazı kılınmaz’’ demiştir.
Çocukları okula aç giden ve açlıktan sınıfta bayılan bir ülkenin Milletvekillerinin iki maaş (233 Bin TL) almaları çok büyük bir vicdansızlıktır, Allah’ı tanımamak, kuldan utanmamaktır.
Hiç olmazsa okula aç giden, açlıktan ders dinleyemeyip sınıfta bayılan zavallı çocukları düşünün de, yaptığınızın ne kadar iğrenç bir şey olduğunu bilin ve insan içine çıkmayın!
2007 de İç İşleri Bakanlığının verdiği rakamlara göre, (…..) belgesini almak için 70 Bin zavallı kadın Emniyete müracaatta bulunmuştu ki bu sayı her geçen gün artarak kim bilir nerelere yükseldi.
70 Bin kadının içinden sadece bir teki, çocuğunun biberonunda biten sütünü alamadığından dolayı o sütü alabilmek için Emniyete müracaatta bulunmuşsa, çocuğunun biberonundaki sütün parasını çalanlar yarın mahşerde o zavallı kadını FUHŞA TEŞVİK ettiklerinden hesaba çekileceklerdir.
Ey çifte maaşlı Bakanlar!
Milletvekilleri ve saray lokması Bürokratlar!
O zavallı kadının çocuğunun biberonundaki sütü çalan sizlersiniz. Bilesiniz her iki dünyada da ne onurunuz olacak, ne de huzurunuz.
YAZIKLAR OLSUN!
İNSAN İÇİNE ÇIKMAYA, CÂMİYE GİTMEYE UTANIN!
HAYA EDİN, ŞAYET AR DAMARLARINIZ TAMAMEN KURUMAMIŞSA!
2 Şubat 2024
ORHAN KILIÇOĞLU

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.