DOLAR 32,7932 0.89%
EURO 35,2943 0.87%
ALTIN 2.467,381,45
BITCOIN 21703932,32%
EBUBEKİR IRMAK; YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDEN SİVRİCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU…

EBUBEKİR IRMAK; YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDEN SİVRİCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU…

5 Şubat 2024 10:54
EBUBEKİR IRMAK; YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDEN SİVRİCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU…

Okunma: 693 kez okundu.

EBUBEKİR IRMAK;  DÜN ELAZIĞ’DA YENİDEN REFAH PARTİSİ İL BİNASINDA DÜZENLEDİĞİ BASIN TOPLANTISIYLA YENİDEN REFAH PARTİSİ’NDEN SİVRİCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI…

IRMAK YAPTIĞI AÇIKLAMADA;

Değerli İl Başkanım, İlçe Başkanlarım, Belediye Başkan adayı kıymetli yol arkadaşlarım, partimizin ana kademesi, kadın kolları ve gençlik kollarının yönetim kurulu üyeleri, geçmişte olduğu gibi bugün de yüreğimde taşıdığım çok kıymetli gönül dostlarım, dava arkadaşlarım, sevgili Sivrice’li hemşehrilerim ve değerli basın mensupları; hepinizi saygı, sevgi ve hürmetle selamlıyor, hoş geldiniz diyorum. 2014-2019 yılları arasında, gece gündüz ayrımı yapmadan doğduğum ve büyüdüğüm topraklara vefa borcumu hizmetle ve yatırımla ödemeye çalıştım. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri yerine getirmek için canla başla mücadele ettim.

IRMAK; HAKLI OLANIN, GÜÇLÜ OLACAĞI BİR SİVRİCE ARZULUYORUM.

Belediyecilik uzun soluklu bir hizmet yoludur. Bu yolda geçmişte yaptıklarımızın, gelecekte yapacaklarımıza ışık olacağından vatandaşlarımızın hiç şüphesi olmasın. Dün olduğu gibi bugün de kapım her zaman ve herkese açık, tamamen şeffaf bir yönetim anlayışını yaşatacağım. İlçe halkının menfaatlerini her zaman ön planda tutacağımı ve hem ilçeme hem de halkıma fayda sağlayacak birçok yeni projeyle ‘’Milli Görüş Belediyeciliği’ni’’ harmanlayacağımı belirtmek isterim. Belediye yönetmenin sadece teknik konularla sınırlı olmadığını çok iyi biliyorum.

Dün olduğu gibi bugün de, ilçemiz adına Elazığ’da ve Ankara’da mücadele ettiğim gibi, yine aynı azimle ilçemiz adına ne gerekiyorsa yapmaktan, hangi kapıyı çalmak gerekiyorsa, o kapıyı çalmaktan kaçınmayacağım. Yeter ki Sivricemiz kazansın. Deprem kuşağında olan ilçemi, depreme karşı dirençli yapılarla daha yaşanabilir bir hale getireceğim. Doğal güzelliklerini turizme kazandırmak için güçlü yapılarla donatılmış, mimarisiyle cazibe merkezi haline gelmiş bir ilçe inşa edeceğim. Tecrübelerimi, Türkiye’ye belediyeciliği öğreten Milli Görüş anlayışıyla birleştirip Sivrice’mizi yeniden ayağa kaldıracağım. Belediyecilikte örnek ilçe olarak Türkiye’de model haline geleceğim. Hak, adalet ve şeffaf yönetim anlayışıyla 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde, Yeniden Refah Partisi Sivrice Belediye Başkanlığı’na aday olduğumu tüm kamuoyuna bildiriyorum. Bu süreçte tüm Sivriceli hemşerilerimin desteğini bekliyorum. Allah yolumuzu açık etsin.

YENİDEN REFAH PARTİSİ SİVRİCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EBUBEKİR IRMAK KİMDİR?

Ebubekir Irmak 1971 yılında Sivrice’de dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Sivrice/Elazığ’da tamamladı. Elazığ Fırat Üniversitesi Kontrol Sistemleri Yüksekokulu’nu ve ardından İşletme Fakültesi’nde Lisans Eğitimini tamamladı. Ardından yabancı dil eğitimi için yurtdışında bulunan Ebubekir Irmak 2001 yılında vatani görevini tamamlayarak aile şirketinde ticari hayatına başladı. Ticari faaliyetlerini günümüzde: İnşaat, Enerji, Maden, Turizm ve Sigorta sektörlerinde yürütmektedir. 2014 tarihinde Sivrice Belediye Başkanı seçilen Irmak 2014-2019 yılları arasında Sivrice Belediye Başkanlığı yaptı. 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Yeniden Refah Partisi Sivrice Belediye Başkan Adayı olan Ebubekir Irmak evli ve 3 çocuk babasıdır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.