DOLAR 32,8233 0.96%
EURO 35,3143 0.89%
ALTIN 2.466,071,39
BITCOIN 21740362,67%
Elazığ Belediye Başkanlığı İçin; TİSKİ Genel Müdürü Ali TEKATAŞ, AK Partiden Aday Adayı Olacak…
  • Elazığ Onuncu Köy
  • Siyaset
  • Elazığ Belediye Başkanlığı İçin; TİSKİ Genel Müdürü Ali TEKATAŞ, AK Partiden Aday Adayı Olacak…

Elazığ Belediye Başkanlığı İçin; TİSKİ Genel Müdürü Ali TEKATAŞ, AK Partiden Aday Adayı Olacak…

11 Kasım 2023 22:27
Elazığ Belediye Başkanlığı İçin; TİSKİ Genel Müdürü Ali TEKATAŞ, AK Partiden Aday Adayı Olacak…

Okunma: 459 kez okundu.

2024 Yerel Seçimlerinde AK Partiden Elazığ Belediye Başkanlığı İçin Başarılı Bürokrat Hemşerimiz TİSKİ Genel Müdürü Ali TEKATAŞ Aday Adayı Olacak…
Gazetemiz Onuncuköy’ün AK Parti Genel merkeze yakın kaynaklardan edindiği bilgilere göre TİSKİ Genel Müdürü Hemşerimiz Başarılı Bürokrat Ali TEKATAŞ’ın önümüzdeki hafta Elazığ Belediye Başkanlığı için AK Partiden Aday adaylığını açıklayacağı öğrenildi…
Gazetemiz Onuncuköy olarak TİSKİ Genel Müdürü Ali TEKATAŞ’IN Elazığ belediye başkanlığı için aday adaylığnı memnuniyetle karşılyor ve Belediye başkanı olması halinde ilimize çok büyük katkıları ve hizmetleri olacağı konusunda inancımız tamdır.
Ali TEKATAŞ  Bürükrat olarak; Sırasıyla Elazığ Eti Krom, Elazığ İller bankası Bölge müdürlüğü ve devamında Van Büyükşehir belediyesinden sonra, şu an görev yaptığı Trabzon TİSKİ’de Genel Müdür olarak görev yapan hemşerimiz Ali TEKATAŞ yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı taraflı tarafsız her kesimin takdirini kazanmış olmasının yanısıra vizyonu, misyonu üst seviyede dürüst bir bürokrat olarak dikkat çekiyor…
AK Partiden Elazığ Belediye Başkanlığı için; Aday Adaylığını açıklayacak olan, Ali TEKATAŞ Kimdir?
1974 yılında Elazığ’ın Palu ilçesinde dünyaya geldi. 1992 yılında Elazığ Lisesi’nden mezun olan Ali TEKATAŞ, 1993 yılında başladığı Fırat Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ bölümünden 1997’de başarıyla mezun oldu.
1997 yılında başladığı Fırat Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Eğitim Bilimleri Ana Bilim Dalındaki PEDAGOJİ tahsilini 1998 yılında bitirdi.
2017-2018 yılları arasında Yüzüncü Yıl Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İŞLETME bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı.
2012 yılında başladığı Anadolu Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, KAMU YÖNETİMİ bölümündeki öğrencilik hayatına son sınıfta  devam etmektedir.
Meslek hayatına özel bir öğretim kurumunda öğretmen olarak başlayan Ali TEKATAŞ, daha sonra Elazığ Eti Krom AŞ Genel Müdürlüğünde Jeoloji Mühendisliği görevini icra etti.
2005-2011 yılları arasında İller Bankası Elazığ Bölge Müdürlüğünde aynı görevi sürdürdü.
2010 yılında Karakoçan’da meydana gelen deprem nedeniyle geçici görevlendirmeyle Elazığ İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğünde çalıştı.
2011 yılında İller Bankası AŞ Elazığ Bölge Müdürlüğünde Proje Geliştirme ve Şehircilik Müdürü oldu.
Yine aynı kurumda 2012–2014 yılları arasında Proje ve Mekânsal Planlama Müdürü olarak görev yaptı.
2014 yılında İller Bankası AŞ Elazığ Bölge Müdürlüğü görevine atanan Ali TEKATAŞ, bu görevini 2017 yılına kadar sürdürdü.
2017 yılında, Kayyum atanan Van Büyükşehir Belediyesinde Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü görevine getirildi.
2019 yılı Nisan ayında atandığı Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi ( TİSKİ) Genel Müdürlük görevini halen yürütmekte olan Ali TEKATAŞ, evli ve 2 çocuk babasıdır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.