DOLAR 32,8061 -0.06%
EURO 35,1864 -0.05%
ALTIN 2.447,90-0,10
BITCOIN 2089172-1,02%
ELAZIĞLI VATANDAŞLARDAN SİYASET TEPKİSİ…

ELAZIĞLI VATANDAŞLARDAN SİYASET TEPKİSİ…

20 Mart 2023 14:43
ELAZIĞLI VATANDAŞLARDAN SİYASET TEPKİSİ…

Okunma: 175 kez okundu.

ÖNÜMÜZDEKİ GENEL SEÇİMİN TARİHİ NETLEŞTİKTEN SONRA, MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLARI BAŞVURU İÇİN ADETA SIRAYA GİRDİ…

ELAZIĞ’A HİZMET ETMENİN TEK YOLU MİLLETVEKİLİ OLMAK DEĞİL

Elazığ’da 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek 28. Dönem Milletvekili Seçimi için il teşkilatlarında yoğunluk yaşanıyor. Elazığ’da oldukça yoğun mesainin yaşandığı AK Parti’de de aday adayı sayısının her geçen gün arttığı ve milletvekili olmak için aday adaylarının adeta sıraya girdiği gözlemleniyor.

14 Mayıs seçimlerinde Elazığ’dan tekrar vekil olmak isteyen mevcut milletvekilleri olduğu gibi eskilerden de isimlerin olduğu dikkat çekiyor. Ancak Elazığlı vatandaşlar bu duruma oldukça tepkili, geçmişte bu şehride siyasi olarak idarecilik yapmış veya milletvekilliği yapmış ancak görevleri süresinde Elazığ’a hiç bir katkı sunmayan siyasetçilerin tekrar aday olmasına Elazığ halkı tepki gösteriyor ve bunlar bir daha aday olursa Ak Partiye oy vermeyeceğiz diyen vatandaşların sayısı her geçen gün artıyor…

ELAZIĞ’A HİZMET ETMENİN TEK YOLU MİLLETVEKİLİ OLMAK DEĞİL

Elazığ’a hizmet etmenin tek yolunun milletvekilliği olmadığının altını çizen Elazığlı vatandaşlar gazetemize yaptıkları açıklamada; “Bakan yardımcısı, Milletvekili, belediye başkanı, il başkanı olmak elbette önemlidir ve değerlidir. Ancak bir kez olunan  bir makamda hep bulunmak istemek  ve bunda ısrarcı olmak çok sağlıklı bir yaklaşım değil” ifadelerini kullandılar.

Özellikle aday adayı olan bazı isimlerin ülkeye ve şehre farklı alanlarda çok önemli hizmetlerinin olabileceğine dikkat çeken vatandaşlar; “Özellikle bazı isimler var ki oluşturdukları bir ekip ve stratejik merkezle şehrin ihtiyacı olan projeler üretilebilirler. Bunların teknik altyapıları hazırlanabilir ve eskiden beri tanış oldukları ve önemli makamlarda oturan dostlarının yardımıyla bu projelerini hayata geçirilebilirler” diye konuştular.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.