DOLAR 32,9665 0.12%
EURO 35,9015 0.03%
ALTIN 2.539,830,21
BITCOIN 2228728-1,01%

GEÇMİŞİNİ MUMLA ARAYAN, ELAZIĞSPOR’U OYUNCAK ETTİNİZ..!

26 Eylül 2022 18:23

Okunma: 206 kez okundu.

Elazığspor da son yıllardaki çöküşün ve başarısızlığın önüne bir türlü geçilemiyor.
Bir zamanlar en popüler kulübü, yetiştirdiği futbolcu ordusu ile tanınan Elazığspor, şimdiler de tanınmayacak hale getirildi.
Taraftar ve spor severler yıllardır ”YÖNETİM İSTİFA” diyor ve söylemekte ısrar ediyor..
Buna karşı yönetim ne yapıyor.. Ali git Mehmet gel, Mehmet git Ali gel, gel gitlerle koskoca kulüp onun bunun oyuncağı haline getirildi. Her spor sever ve Elazığspor u seven, bu yönetim ve bu anlayışla olmaz. mutlaka radikal kararlar alınarak kulüp yeni bir yapılanmaya ihtiyacı var diyecektir.
Bir iki göz boyama toplantılarla ve bir yıl da iki kongre yaparak, kongre üyelerini sadece çalıştığı itfaiye birimindeki arkadaşlarını kurul üyesi yaparak ve onlara kendini seçtirmek, Elazığ kamuoyu ile dalga geçmektir. Her kongrede mutlaka Bizans oyunlarıyla bir başkasının gelip kulübe hizmet etmesine ve kulübü başarıya taşımasına bu vesile ile kulübün kapılarını da kapatmış oluyorlar.
Şimdi mevcut başkan çıkacak bu kadar borcumuz var yok şu kadar paraya ihtiyacımız var diyecek. ve utanmadan yardım isteyecek, peki hangi yüzle. Birileri demez mi, ”HADİ ORADAN” ne halin varsa gör demez mi?.. ELAZIĞ ŞEHRİN de bir anket yapılırsa ,bu anket ten bir ALLAH ın kulu memnun olarak çıkmaz, ve bu konu da tek suçlu Başkan Serkan Çayır ve yönetimi çıkacaktır. Bu kentin insanının ahını ve vebalını alıyorsunuz ve kulüp bu yüzden iflah olmaz. Çünkü, kendini padişah sanan yönetim ELAZIĞ halkını bile muhatap almıyorlar.
Neden bu yönetim bu kentin çocuklarına bu kadar düşman, bunun sebeplerini tek tek açıklarsak yöneticiler mahcup duruma düşerler, Bu kulübün geçmişi şanlı ve büyük başarılarla doludur. Yani geçmişi de güzel bir kulüptür ELAZĞSPOR….
Fakat son yıllarda bu kulüp sanki gitmiş başka bir kulüp gelmiş. Yıllarca bu kulüpte futbol oynayan bizler dahi acaba bu kulüpte mi ?…oynadık diye şaşırıyoruz. adeta….
Şayet dürüstçe hareket edilirse, unumuz var, yağımız var, şekerimiz var ve onu çok güzel helva yapacak ustalarımız ve geçmişteki yöneticilerimiz var. Fakat dediğim gibi bu yönetim ve yöneticilere bunu anlatmak ,ispatlamak o kadar zor ki sormayın. Çünkü onlar internet takılarak her şeyi bildiklerini sanıyorlar veya ayak topu oynamış olmaları (FUTBOL) değil bu işten anladıklarını sanıyorlar. Çünkü son yıllarda lig başlangıçlarında çok iyi bir ekip kurduk ve hocamız mükemmel ve bu yıl başarı olacağız. naraları, ardından ilk yarı sonrası yine hüsran olunca hiç bir zaman kendilerinde kusur bulmaz ve bir iki futbolcuya veya hocayı kurban seçerek fişini çekerler. Ardından bir kaç futbolcuyu da üç kağıtçı menajerlerin oyunu ile takıma alırlar ve hatta bunlara kefil bile olurlar.,, ancak her yıl gibi bu yılda hüsrana uğrayacak.. dedim ya bir anket yapılırsa TEK SONUÇ YÖNETİM İSTİFA ÇIKAR…BİR ÇİÇEK İLE BAHAR GELMEZ…Nokta

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.