DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21538820,94%

ELAZIĞSPOR’DA BİR İŞKENCE SEZONU DAHA GERİDE KALIRKEN…

9 Mayıs 2022 17:50

Okunma: 100 kez okundu.

Bir işkence sezonu daha geride kalırken, Hiiiç uzun uzadıya analiz yazmayacağım, “Hep aynı beste”, Çünkü bu kadro ve oynayacağı futbolla KÜMEDE KALIRIZ” diyerek avunduk. ” Sezon boyu İnşallah kalırız tek temennimiz bu oldu”
Elazığspor’un ligde kalmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
Bu arada çok önemli bir tespiti yapmadan geçemeyeceğim, Bu tespit de son on sezonun özeti; BİZ TRANSFER YAPAMIYORUZ, Yani transfer işini ”BİL-Mİ-YO-RUZ” İl il dolaşan, Ülke ülke dolaşan komitemiz var, Transfer komitemiz geceli gündüzlü çalışıyor, içi boş laflar olduğunu biliyoruz.
Sonuç, Fısss. Bir yerde hata var amma. . .
Her kongrede sadece Elazığspor’da yönetim olsun takım yönetimsiz kalmasın mantığıyla seçilen başkanlar ve yönetimler  uzun vadede hedefleri plan proğramları olmadığı gibi sadece günü kurtarmak düşünceleri sorgulanmadan göreve getirilince bu günkü yaşadığımız acı son kaçınılmaz oldu Elazığspor için, Şimdi Yukarıdaki bahisten yola çıkarak bir uyarı yapmak istiyorum.
Önümüzdeki bir veya iki sezonda aynı düşünce ile devam edersek, Üç yıllık hedef koyup ta, Hedefi/hedefleri bırakıp başarıyı suyun akışına bırakırsak sonumuz hiç hayırlı olmaz, Hayırlı olmazın devamını söylemek istemiyorum, anlamışsınızdır . Ligde kaldığımız takdirde Yeni oluşacak yönetimin bu bağlamda radikal kararlar alması gerekmektedir, işin ehli insanlar görev almalıdır. ve Elazığspor’un geleceği kurtarılmalıdır, aksi takdirde daha da dibe vurmamız kaçınılmaz olur. ve yukarıda belirttiğim hatalardan ders çıkartıp bu hatalardan dönmemiz gerekir.
Örneğin,
Oldukça başarısız bir alt yapımız var, en az dört, beş, altı oyuncu A kadroya aktarmamız gerekirken, ve bunları Türk futboluna kazandırıp kulübümüzün kasasına maddi kaynak aktarmamız gerekirken, nafile ve beyhude bir şekilde boşa giden yıllar kulübümüzün üzerinde ciddi kamburlar oluşturmaktadır,  bu beyhudeliğe son verip Elazığsporun geleceğini kurtarmak adına alt yapıya gereken önem verilmelidir.
Bu nedenle; Az ama öz nokta transferlere önem verilmeli, yapılan transferler kulübün mali ve kurumsal kimliğine uygun olmalıdır.
Yaş ortalaması yirmi üç, yirmi dörtlerin üzerine çıkarılmamalı, Geldiğimiz noktada; Elazığ futbolunu kedi yumağına çevirdikleri için, Onarılmaz sonuçların çıkmasına yol açtıkları için, Son kararlarda çıkan  rezaleti için, Daha mı? Bu tiyatro bitmez dedik ya, Bu pilav daha çoook su kaldırır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.