DOLAR 32,8233 0.96%
EURO 35,3143 0.89%
ALTIN 2.466,071,39
BITCOIN 21740362,67%
HABERİMİZ SES GETİRDİ ELAZIĞ BELEDİYESİ SORUNU NİHAYET ÇÖZDÜ VATNDAŞLARDAN BELEDİYEYE TEŞEKKÜR 
  • Elazığ Onuncu Köy
  • Gündem
  • HABERİMİZ SES GETİRDİ ELAZIĞ BELEDİYESİ SORUNU NİHAYET ÇÖZDÜ VATNDAŞLARDAN BELEDİYEYE TEŞEKKÜR 

HABERİMİZ SES GETİRDİ ELAZIĞ BELEDİYESİ SORUNU NİHAYET ÇÖZDÜ VATNDAŞLARDAN BELEDİYEYE TEŞEKKÜR 

5 Eylül 2023 12:51
HABERİMİZ SES GETİRDİ ELAZIĞ BELEDİYESİ SORUNU NİHAYET ÇÖZDÜ VATNDAŞLARDAN BELEDİYEYE TEŞEKKÜR 

Okunma: 176 kez okundu.

ELAZIĞ BELEDİYESİ SORUNU NİHAYET ÇÖZDÜ VATNDAŞLARDAN GAZETEMİZE TEŞEKKÜR
Geçtiğimiz hafta Elazığ Güneykent Mahallesi Güneykent İlkokulu önünde bulunan otobüs durağında ki sorunun belediye tarafından giderilmeyince vatandaşlar tarafından çözüldüğünü haber yapmış ve sorunun çözüm adresinin yerel yönetim yani belediye olduğunu belirtmiştik. Haberimizin ardından Elazığ Belediyesi duyarsız kalmayarak sorunu çözdü ve durağın ön destek ayakları kaynak yapıldı.
Geçtiğimiz hafta yaptığımız haberde, belediye durağına bırakılan oturma yerinin ön destek ayakları durağı yerleştirenler tarafından ne hikmetse unutulmuş ve gel zaman git zaman oturma yeri arka bağlantı yerlerinden kopma noktasına gelmişti. Bölgedeki vatandaşlar tarafından defalarca belediye yetkililerine bildirilmesine rağmen sorunun çözüm noktasında bir ilerleme kaydedilmeyince vatandaşlar sorunun çözümünü kendisi bulmuş  oturacak yerin ön iki yanına destek amaçlı tuğla ve taş yerleştiren vatandaşlar sorunu ilkel biryöntemle çözmüştü.
Haberimizden sonra Elazığ belediyesi konuya el atıp sorunu ortadan kaldırdı.
Konuyla ilgili açıklama yapan bir vatandaşlar; ” Evet, belediyemiz sorunumuzu çözdü. Allah razı olsun.  Biz kendimiz çözüm üretmiştik fakat biz bu sorunu defaaten Elazığ belediyesi yetkililerine ilettik ancak hiç bir netice alamadık ta ki Onuncuköy gazetesine konuyu ilettik ve sizlerde bahse konu yerin resimlerini çekip haber yapınca süratle elazığ belediyesi yetkilileri duraktaki bankı normal haline getiererek sorunu çözdü, Sizler sorunumuzu haber yapıp sesimizi duyurduğunuz için Gzateneiz Onuncuköy’e teşekkür ederiz” ifadelerini kullandılar.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.