DOLAR 32,2021 0.06%
EURO 35,0187 0.07%
ALTIN 2.501,74-0,33
BITCOIN 22881955,77%
KUZİNE SİPARİŞLERİNE TALEP VAR

KUZİNE SİPARİŞLERİNE TALEP VAR

11 Nisan 2022 18:29
KUZİNE SİPARİŞLERİNE TALEP VAR

Okunma: 245 kez okundu.

ASRIN MUCİZE ALETİ KUZİNE

TAKILMA DOĞALGAZIN PEŞİNE

       Sıra kaydı yapılır, siparişler alınır.  Asrın mucize aleti koyduk adını, bir defa al ömür boyu kullan, kimse veremez bunun tadını.

İsterseniz ısınmada, isterseniz ısıtmada ya da pişirimde kullanabilirsiniz bu aleti. Özelliklerini saymakla bitiremeyiz.  Yanmış ateşin kömüründen evin ütüleneceklerini, fırınından her türlü pişirimi, güğümde ısınacak sudan banyo ve çamaşırını aradan çıkarabilir, yüzeyinden akşam yemeğini, ekmeğini yapabilir, yorgunluk çayını demleyebilirsiniz.

Ezber bozan bu aletin sizden istediği tek şey var.  İster odun, ister kömür isterseniz talaş ya da tezek, ne verirseniz ocağına ikramı dört koldan verir kucağınıza.

Isınma, ısıtma, pişirme kendi elinizde isteğe bağlı olarak sunuluyor.  Öyle yandım anam kapatın doğalgazı, üşüdüm açın kaloriferleri sıkıntınızda olmuyor. Tasarruf tedbirleri kapsamında yanmış kömürleri mangala koyup geri dönüşümüyle tekrar ısınabilir, mangal üzerinde çayınızı demleyip, mangal keyfi yapabilirsiniz.

SIRADA İSPİRTOLU OCAK, KÖMÜRLÜ ÜTÜ, GAZ LAMBASI, GIRGIR VE SARI SÜPÜRGE VAR

     Onuncu köy eski günlere dönüş kapsamında, mümkünse gaz ya da ispirto alıp bir köşede kalsın diyor, ne olur ne olmaz. Yün yatak ve yorganlarınız da varsa hazırlığını yapın, bulursanız kömürlü bir ütü, sarı süpürge ya da gırgır, gaz lambası ve gaz ocağını sipariş vermeyi unutmayın.

      Bahar aylarını yaşadığımız bu günlerde yaz erken gelir geçer siz şimdiden önleminizi alın. Yün çorap, fanila, çizme hangisini bulabilirseniz hayır demeyin deneyin.

 MİLLETİN SESİ MİLLETİN DERDİYLE ÇIKTI YOLA

      Değerli onuncu köy ailesi, biz milletin sesi olarak çıktık yola, aldırmıyoruz sağa, sola. Milletin derdini derdimiz edinip, sesine ses olmak için yürüyoruz, ne olup bittiğini çok iyi görüyoruz.

Türkiye iyiye, güzele, aydınlık günlere gitmiyor. Kimse gurur yapmasın diyoruz, gün bugündür diyoruz. Sıkıntılar had safhada, sıkıntılar batan limanda. Akşamdan sabaha kadar çok şeyler yaşıyoruz, çok şeylere şaşırıp kalıyoruz. Sıkıntılar çözülmez bir yolda, saldırıyor her kolda.

Elektrik, su, doğalgaz, toplu taşıma, beyaz eşya vur abalının sırtına. Ekmek, süt, sebze, et almış başını gidiyor, garibin sofrasında çocuklar kemiği kemiriyor. Ekmeği su ile katık yaparsanız şükür edin, nereye gittiğimizi bilen yok, bunu böyle bilin.

                                                                                                                                                             HABER: Mehmet DUMAN

 

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.