DOLAR 32,7878 1.53%
EURO 35,1602 0.53%
ALTIN 2.456,522,76
BITCOIN 2163726-0,01%
Millet Zamlardan Muzdarip Elazığ’da Festival üstüne Festival

Millet Zamlardan Muzdarip Elazığ’da Festival üstüne Festival

25 Temmuz 2023 15:23
Millet Zamlardan Muzdarip Elazığ’da Festival üstüne Festival

Okunma: 130 kez okundu.

Bugün ülkenin içinde bulunduğu durum geçmiş dönemlerdeki krizlere rahmet okutacak düzeyde artmış durumda. Zamlar peş peşe bindirilirken başta ÖTV olmak üzere vergi artışları da halkın sırtına yıkıldı.

Ülkede ve şehrimizde tüm bunlar yaşanırken bakanlık tarafından yayınlanan tasarruf edin çağrısına kulak tıkarcasına
Elazığ Belediyesi’nin Elazığlılara keyifli bir yaz mevsimi sunacağı iddiası ile “Yaz Şenlikleri” başlatması, akabinde Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından Sivricede düzenlenen ve Elazığ Belediyesi tarafından sağlanan ücretsiz ulaşım imkanı ile alana getirilen katılımcılar ile Gençlik Festivali düzenlenmesi kafalarda soru işaretleri oluşturmaya devam ediyor.

Elazığ Belediyesi tarafından 19 Temmuz ve 31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Yaz Şenlikleri’nde Elazığ Belediyesi Musiki Toplulukları, Zafer Döner, Emrah Güllü, Ömer Çapar, Tekin Bulut, Seyfi Yalçınses, Aslan Altın, Enes Uçkun, Serpil Bektaş, Tuğçe Kandemir, Sinan Akçıl, Erkan Çetinkaya, Murat Kesen, Serkan Bingöl, Aslan Nedim Demirbağ, Kadir Uçan, İskender Açıkses, Yüksel Şaman, Azmi Ozan Konseri ve Açık Hava Sineması yer alacak. Ve haliyle bu sanatçıların giderlerini Elazığ’da su ücretlerine %80 zam yapan Elazığ Belediyesi karşılayacak.

İktidar ise bugünlerde para bulma seferleri düzenliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan Körfez ülkelerinde petrodolarlardan bir miktarını kendisine çekmek için görüşmeler yapıyor. Sermayenin egemen olduğu dünyada karşılıksız hiçbir şeyin olmadığı biliniyor. Para çekmenin yolu ya ülkenin değerli varlıklarını satmaktan, ya da yüksek faizler ödemekten geçiyor. Her iki yöntem de ülkenin ve halkın geleceğini ipotek etmek, birikmiş sorunların üzerine yenilerini eklemek ve var olan durumu ağırlaştırmak, dışa bağımlılığı artırmak anlamına geliyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.