DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21538131,71%
”Milletin sesi onuncu köy” Gazetesi Olarak Yayın Hayatına Başlarken…

”Milletin sesi onuncu köy” Gazetesi Olarak Yayın Hayatına Başlarken…

9 Şubat 2022 11:48
”Milletin sesi onuncu köy” Gazetesi Olarak Yayın Hayatına Başlarken…

Okunma: 252 kez okundu.

Yayın Hayatına başlayacak olmamız bizleri heyecanlandırmaktadır. Yılların bilgi, birikim ve tecrübesiyle  Ülkemizin ve Şehrimizin menfaatlerini ön planda tutarak ilkeli, dürüst, objektif bir anlayışla yayın hayatımıza devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz.

Hiçbir Basın kuruluşuyla polemiğe girmeden doğru tarafsız haber yapmak olmaz ise olmazımızdır.  her gazete ve görsel basının yazdıkları / yazacakları, yayınladıkları / yayınlayacakları tamamen kendi tasarruflarıdır. bizlerin bu konuda hiç kimsenin yayın anlayışına müdahil olmayacağımızı belirtmek istiyoruz. Hiçbir Basın kuruluşunun bizlerin yayın anlayışına müdahil olmasına asla müsaade etmeyeceğiz.

Doğruları haber yaparak kamuoyuna servis edip alkışlatacağımız gibi yanlışları yapıcı şekilde eleştirip doğruyu göstererek uyarmak bizlerin başlıca görevidir.

Tüm Siyasi Partilere ve Siyasetçilere, Kurum Kuruluş ve STK’ lara Eşit Mesafede olacağımız desturu basın anlayışımızın ilk sıralarında olacaktır.

Gazetemiz halka açık olacaktır. Kanunlara ve yasalara uygun tarafımıza iletilen haber değeri olan tüm yazılar ve haberler yayınlanacaktır. Onun içindir’ki ”Milletin sesi onuncu köy” deyip yola çıktık..

Elazığ Basınında Farklılık Ortaya koymak ilk hedefimizdir. Bu anlayış ve düşünceyle yola çıkıyoruz. bununda neden ve nasıl olacağını yapacağımız yazılı yayınlarla zaman gösterecektir.

Bu yola çıkarken Bizlerle birlikte Olan veya Olacak deneyimli ve kaliteli kalemlerin yanı sıra gün yüzüne çıkmamış bir kaç Cevheri  Basın camiasına kazandırmak istiyoruz. Zamanı gelince ne kadar isabetli ve kaliteli kalemler olduğu görülecektir.

Halktan gelen tüm haklı  eleştirilere açık olacağız. karalamak amaçlı yapılan eleştirilere asla ve asla müsaade etmeyeceğiz.

Amacımız Sadece ve Sadece Ülkemizin ve Şehrimizin Menfaatleri Olacağı için hiç bir zaman Tarafsızlığımızdan taviz vermeyeceğiz…

Hiçbir haberimizde ve eleştirilerimizde Karalama Amaçlı Tek satır yazılmayacaktır. Belgesi delili olmayan haberlere itibar etmeyerek yazmayacağız/ yayınlamayacağız.

AMACIMIZ BEDDUA ALMAK DEĞİL DUA ALMAKTIR…

Kalın sağlıcakla….

 

 

 

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.