DOLAR 32,4109 0.15%
EURO 34,5581 0.31%
ALTIN 2.460,080,90
BITCOIN 21099962,99%
SES GETİRMEYE DEVAM EDİYORUZ

SES GETİRMEYE DEVAM EDİYORUZ

22 Mart 2022 12:14
SES GETİRMEYE DEVAM EDİYORUZ

Okunma: 294 kez okundu.

MESKENİMİZ ONUNCU KÖY.

İnternet gazeteciliğinden sonra 8 Şubat 2022 tarihinde yazılı olarak yayın hayatına başlayan Milletin Sesi gazetesi Onuncu köy Elazığ ve Ülke gündeminde ses getirmeye devam ediyor.

Yayın hayatına başladığımız ilk sayımızdan itibaren bugüne kadar milletimizin bize gösterdiği teveccüh aldığımız yolda kılavuz ve cesaretimiz olurken doğru söyleyenlerin meskeni olmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

İlk sayımızda manşet haberlerimizden biri olan, “Elâzığ Öğretmen evi çare arıyor” haberimiz milli eğitim bakanı Mahmut Özer’in şehrimizi ziyaretiyle nokta konulmuşa benziyor.

Yeni yapılacak öğretmen evinin programa alındığını, toplam da Elazığ’a bakanlık olarak 1,3 milyarlık gibi bir yatırım yapmayı planladıklarını ve dağılımını anlatan milli eğitim bakanına Bizim çok bilenlerimiz İnşallah farklı seçenekler sunmadan yıllar sonrasını düşünerek hareket etmişlerdir diyoruz.

Daha öncesinde “Hızlı tren radara yakalandı” manşet haberimizle Fox televizyonunda sabah haberlerinde yerimizi alırken, Cumhuriyet mahallesinde var olan çocuk oyun parkı, yeşil alan ve bu alandaki ağaçların katledilip, parkın satılarak yerine inşaat yapılacağı haberini taşıyan “Bir varmış bir yokmuş”  başlıklı manşetimizde dikkatleri çekerek ulusal medyanın dikkatini çekmeye neden olmuştu.

YAŞIMIZ GENÇ OLSADA EMEĞİMİZ BÜYÜK OLMAYA DEVAM EDECEK.

      Hayata yeni başlamamıza rağmen aldığımız yolun bizi doğruların esiri olduğumuz Onuncu köyde, yıllardır basının içerisinde sessiz gemi gibi yol alan bildiği doğrulardan şaşmayan yönetim ve yazar kadromuzla bir araya getirirken yolumuzun çok daha açık olduğunu sizlerden aldığımız güçle rahatça görebiliyoruz.

Milletin derdini kendi derdimiz görüp, doğrudan yana Hak bir diyerek çıktığımız yolda Rabbim yar ve yardımcımız olsun diyerek, bizi takipte kalın istiyoruz.

 

 

 

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.