DOLAR 32,9156 0.04%
EURO 35,8898 -0.07%
ALTIN 2.541,680,28
BITCOIN 2226295-1,27%
TEŞEKKÜRLER ELAZIĞ 16. SAYIMIZLA VE HABERLERİMİZLE BİR KEZ DAHA FOX TV. DEYIZ

TEŞEKKÜRLER ELAZIĞ 16. SAYIMIZLA VE HABERLERİMİZLE BİR KEZ DAHA FOX TV. DEYIZ

6 Haziran 2022 17:58
TEŞEKKÜRLER ELAZIĞ 16. SAYIMIZLA VE HABERLERİMİZLE BİR KEZ DAHA FOX TV. DEYIZ

Okunma: 261 kez okundu.

      Yayın hayatına başlayalı henüz dördüncü aydayız. Elazığ’ın sesi olarak başladığımız yolculukta hızlı ve temkinli adımlarla sizlere ve şehrimize hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.

Koşuyoruz, şehrimizin ve Ülkemizin sorunlarını dile getirmek, çözüm yolları sunmak birlikte başarmak için çalışıyoruz. Durmuyoruz milletin sesi olmaya devam diyoruz.

Birlikte çalışıyoruz, birlikte başarmak istiyoruz. Sen, ben, bir başkası demiyoruz, bir bütünüz diyoruz. Kimsenin yoluna taş, bir başkasının kucağına gül değiliz. Sevdamız şehrimiz, sevdamız Ülkemiz diyoruz.

Birlikte çok yol alıp, üretmekten, çözümden yanayız, eğriye, yanlışa giden yolun değil, doğruya, çalışmaya, haklıya giden yolun yolcusuyuz, aklın birliğinden ve dirliğinden yanayız.

Siyasetçi değiliz, ondan buna tarafta değiliz, yanlışı yazarken doğru yapılanı alkış takdir etmede öndeyiz. Çıkar ve hep bana Rabbena’dan yana değiliz, hakkın, hukukun, fakirin, garibanın, yetimin, öksüzün, mağdurun, dertlinin yanındayız. Haram dan ve kul hakkından korkarız, yüce kitabımız Kuran’dan şaşmayız.

Biz doğruyu bulmak için onuncu köydeyiz. Meskenimiz Onuncu köy dedik, yapacaklarımızla takdiri sizlere bıraktık. Kopyala yapıştır demedik, Ülkemizden beklediğimiz üretimi kendi adımıza biz yapmak istedik, çalıştık, hiç durmadan, yorgunuz demeden. Uyumadık sabahlara kadar, üretmeye başladık, yazdık, araştırdık, sizlerden gelen olumlu tepkilerle şımarmadık, haddimizi bilerek mutlu olduk sadece.

Varlığımız birilerine dokunsa da, bunların ömrü çekirge kadar denilse de, yaptıklarımız ortada dedik, gümbür, gümbür geldik. Sizlerden aldığımız güçle kadromuz büyüdü, fidanlarımız dal salmaya başladı, güçlü bir aile olduk, olmaya devam ediyoruz.

Usta yazarlarımız renk kattılar sayfalarımıza, imtiyaz sahibimiz biz bir bütünüz dedi, genel yayın yönetmenimiz sevgisiyle çiçekler ekti Onuncu köye.

Mutluyuz, huzur doluyuz, üretmek için yoğrulmuşuz. Henüz çok yeniyiz, alacağımız çok yol var diyerek, tenkitleri ders bilip çalışmaya devam diyoruz, şımarmıyoruz, paylaşımdan yanayız, mutluluğumuzu beraber paylaşalım istiyoruz.

Dikkat çekiyoruz ürettiklerimizle, dikkat çekiyoruz sizin sesiniz olmakla. Aranıyoruz, teşekkürler geliyor, aranıyoruz ulusal kanallara konuk oluyoruz, aranıyoruz helal olsun sözleri dökülüyor kelimeler arasından.

Bu eser bizim değil, bu şehrin bu milletin diyoruz. Biz başladık şehir sahiplendi diyoruz, biz başladık onlar devam ediyor diyoruz.

Teşekkürün en büyüğünü milletimiz ve şehrimiz hak ediyor, en büyük övgüler onların diyoruz. Saygılar sunuyoruz.

ONUNCU KÖY GAZETESİ

 

 

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.