DOLAR 32,9644 0.1%
EURO 35,9104 0.04%
ALTIN 2.537,660,13
BITCOIN 2226952-0,98%

TÜRK’Ü SEVMEK VACİPTİR.

29 Mart 2024 14:29

Okunma: 108 kez okundu.

Böylesine büyük bir milletin yaşaması için kaderimizi başta Erdoğan ve Bahçeli olmak üzere hiçbir lidere ve partilere bağlamamalıyız ve bu büyük milletin yılana- çiyana- çakala yem olmaması için her devirdekinden daha çok uyanık ve teyakkuz halinde olmalıyız.
Başlığı yanlış okumadınız!
Evet ”Türk milletini sevmek vaciptir” der Prof. Dr. Zekeriya Kitapçı Hocamız.
Ben de diyorum ki;
”Türk’e düşman olanın ve Türk kimliğini inkâr edenin dini imanı yoktur”
”Türk’e haset edip kin beslemek soysuzluğun alâmetlerindendir”
NANKÖRLÜĞÜN EN BÜYÜK DANİSKASI!
Bu topraklar üzerinde Türk milletinin sayesinde korunup kollanan, doyurulup huzur içinde yaşatılan ve sakladıkları soyları bugüne kadar gelenlerin, bütün bunların karşılığı olarak; Türk kelimesini ağızlarına almayıp, Türk’ün ismini silmeye çalışmaları ve Türk milletine kin, garaz, düşmanlık beslemelerinin tek bir izahı vardır. Bu gibiler yediği kaba pisleyen, barındığı dama bevleden birer melundurlar, hatta daha da aşağıdırlar.
İslâm kisvesine bürünerek kendilerine göre geliştirdikleri sahte İslâmi terim ve kavramlarla Türk’e- Türklüğe saldıran kişiler, zümreler veya siyâsiler ise asla Müslüman değildirler, münafığın ve rezilin tekidirler!
TÜRK’Ü SİLMEYE ÇALIŞAN NANKÖR YARATIKLAR!
Kaşgarlı Mahmud, Divanü lügati’t-Türk’de ne diyor dinle!
”Allah onlara Türk adını verdi. Ve yeryüzüne hâkim kıldı.
Allah’ın, devlet güneşini Türk burçlarından doğurmuş olduğunu ve Türklerin ülkesi üzerinde göklerin bütün dâirelerini döndürmüş olduğunu gördüm”
KAŞGARLI MAHMUD DEVAMLA DİYOR Kİ;
Allah onlara Türk adını verdi.
Ve yeryüzüne hâkim kıldı.
Cihan imparatorları Türk ırkından çıktı
Dünya milletlerinin yuları Türklerin eline verildi.
Türkler Allah tarafından bütün kavimlere üstün kılındı.
Hak’tan ayrılmayan Türkler, Allah tarafından hak üzerine kuvvetlendirildi. Türkler ile birlikte olan kavimler aziz oldu. Böyle kavimler, Türkler tarafından her arzularına eriştirildi.
Türk milleti, yaradılışından gelen adâlet anlayışı, cengâverliği,
yiğitliği, tevazu ve cömertliği yanında sahip olduğu cihat ruhu sayesindedir ki İslâm’la müşerref olduktan sonra, ”MUHTAR MİLLET” olma vasfıyla bir anda insanlık âleminin hamisi durumuna yükselip, Peygamber Efendimizin hadislerinin canlılık kazanmasına vesile olmuştur.
Böylesine yiğit, asil, soylu ve adâlet ehli olup, asırlardan beriye İslâm’ın bayraktarlığını yapmış olan bir millet hakkında, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in söylediği hadislerin inkârı ne büyük bir şerefsizlik ve ne büyük bir Türk düşmanlığıdır.
”Türkler size dokunmadıkça siz de onlara dokunmayınız”
(Ebu Davud)
”Siz küçük, çekik gözlü, kırmızı yüzlü, basık burunlu, çehreleri sanki örs üzerinde dövülmüş ve üzeri derilerle kaplanmış sağlam kalkanlar gibi bir kavim olan Türkler ile savaşmadıkça kıyamet kopmayacaktır. Siz kıldan örülmüş çorap giyen bir kavimle savaşmadıkça kıyamet kopmayacaktır.’’
(Buhari)
Türkler size dokunmadıkça siz de onlara dokunmayın. Allah’ın ümmetime verdiği mülk ve saltanatı ellerinden ilk olarak alacak kavim Kantüra oğullarıdır’’
(Ebu Davud)
”Sizler ben-i asfar (Rumlarla) çarpışacaksınız. Oysa sizden sonra onlarla asıl çarpışacak (bir millet) İslam’ın yüz akları ulular gelir. Onlar öyle kimselerdir ki Allah yolunda cihat etmekten, ne bir kınayanın kınamasından ve ne de dedikodusundan asla çekinmezler”
(İbn Kesr)
28 Mart 2024
ORHAN KILIÇOĞLU

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.