DOLAR 32,7932 0.89%
EURO 35,2943 0.87%
ALTIN 2.467,381,45
BITCOIN 21703932,32%
ULUSALDAYIZ…

ULUSALDAYIZ…

21 Mart 2022 01:54
ULUSALDAYIZ…

Okunma: 61 kez okundu.

TEŞEKKÜRLER FOK TV. TEŞEKKÜRLER İSMAİL KÜÇÜKKAYA.

MİLLETİN SESİ ONUNCU KÖY  FOX TV. DE

15 Mar t 2022 tarih li sayımızla birlikte aynı gün FOX TV. de İsmail Küçükkaya’nın sunduğu sabah haberlerine konuk olduk.  6. Sayımızda Genel yayın yönetmenimiz ve köşe yazarımız Mehmet Duman’ın hazırlayıp gündeme taşıdığı “Hızlı Tren Radara yakalandı” başlıklı haftanın manşet haberine değinen İsmail Küçükkaya Elazığlıların daha önce söz verilip çalışmalarının yapıldığı, ÇED. Raporlarının hazırlanması için ihaleye çıkartıldı haberlerinin artık gerçeğe dönmesi gerektiğini açıklarken, Elazığlıların bu konuda müjde beklediklerine değindi.

Teşekkürler FOX TV. teşekkürler İsmail Küçükkaya, Onuncu köyü anlatırken doğruları söyleyenlerin dokuz köyden kovulduğunu, onuncu köyü mesken tuttuklarında bile bildikleri doğruları söylemekten çekinmeyenlerin buluştuğu yer olarak anlatan Küçükkaya ve ekibi, mahalli  basının  ulusala bakan aynası olmaya da devam  ediyor.

Ülkenin çeşitli illerinden, ilçelerinden, kasabalarından sıcak haberlerin buluştuğu tek nokta olan Fox Tv. Sorun, ilgi, bilgi, haber ve yarınlar adına haberin gözesi olmaya devam ederken, onuncu köy ailesi olarak sayın Küçükkaya ve FOX TV. için iyi ki varsınız,  var olmak adına verdiğiniz mücadelede emeğinize, yüreğinize, bileğinize sağlık diyoruz, teşekkür ediyor, sizleri Allah’a emanet ediyoruz.

ELAZIĞ ONUNCU KÖY GAZETESİ

 

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.