DOLAR 32,9156 0.04%
EURO 35,8898 -0.07%
ALTIN 2.541,680,28
BITCOIN 2226295-1,27%

ÖĞRENECEKLER!

19 Nisan 2024 15:58

Okunma: 113 kez okundu.

Anadolu’nun 12 Bin yıllık Türk yurdu olduğunu,
Türkiye Cumhuriyeti Devletini Türklerin kurduğunu öğrenecekler!
Uğruna nice canlarımızı sebil ettiğimiz Türk yurdu Anadolu’da son 20 yıldan beriye Türk’e hayat hakkı tanımayanların Tebrizli Marin Saeıdı soydaşımızı İran’a ölüme göndermelerini normal karşılarım da, asıl zoruma giden bu denli suskunluğumuz ve sükûtumuzdur.
Yine zoruma giden;
Milliyetçilik, ülkücülük, Türklük ve Türkçülük dendiğinde esip gürleyerek mangalda kül, mandada kıl bırakmayan sahtekârların oyunda oynaşta olmaları ve iki günlük dünyalık menfaat uğruna saray bahçelerinde ikbâl taklaları atıp, sonra da utanmadan ona buna ayar vermeye kalkışmalarıdır.
Bilmezler,
Nereden bilecekler ki;
Anadolu’nun tapusunun bizzat Allah tarafından kıyamete kadar olmak kaydıyla Türk milletine kesilip, kesilen bu tapunun 9 Eylül 1922 de ikinci kez yenilendiğini.
Ama öğrenecekler!
Ya da can Anadoluyu terk edecekler.
İktidardakileri anladık da;
Ramin Saeıdı konusunda muhalefet partilerinin lider ve Milletvekillerinin sululuğuna ve gayrı milli tutumlarına bir anlam veremiyorum.
Adamlar İYİ Parti Genel Başkanlığına Aday olmuş, yağcıları tarafından nutuk attıkları videoları paylaşılıyor lâkin hiçbirinin ne Türklükle en küçük bir alâkaları var, ne de Tebrizli Ramin Saeıdı soydaşımızdan tek kelime etmekteler. Hepsi eski kaşar!
Hani bir söz var ya;
Bir elinde cımbız,
Bir elinde ayna,
Umurlarında mı dünya.
Umurlarında mı ölüme gönderilmek üzere Kırklareli- Pehlivanköy Geri Gönderme Merkezinde ölüm orucuna başlayan Ramin Saeıdı.
*******
İÇİŞLERİ BAKANI ALİ YERLİKAYA’YA TÜRK MİLLETİ OLARAK EMREDİYORUZ!
Sn. Ali Yerlikaya- İçişleri Bakanı!
Türk milleti olarak, İran’a iâde edilmek üzere Kırklareli Pehlivanköy ”Geri Gönderme Merkezinde” tutsak bir vaziyette bekletilen ve şu an ÖLÜM ORUCUNA başlamış olan Ramin Saeıdı soydaşımızın derhal serbest bırakılması için seferber olmanızı emrediyoruz.
Allah’tan sonra millet ve doğrular iki ayrı emredicidirler.
Biz hem milletiz, hem de doğruları konuşuyoruz ki bu durumda iki kere emretme hakkına sahibiz.
Bu şekil bir emir, makamınıza karşı yapılmış bir saygısızlık olmayıp, aksine kutsal bir haktır ve mağdura karşı olan merhametimizin tezahürüdür.
Tebrizli Türk Ramin Saedi İran’a gönderildiği takdirde Tebriz’de yapmış olduğu Türkçülük faaliyetlerinden dolayı çok büyük bir ihtimalle ya idam edilecek, ya da ömrünü hapishanelerde işkence altında geçirecektir.
Afganlı- Suriyeli- Afrikalı ve daha bir çok ülkeden gelip, işgâl gücü askerlerinden farksız bir şekilde vatanımızda elini kolunu sallayarak şımarık şımarık dolaşan 20 Milyona yakın yabancı kollanıp, kayırılıp doyurulurken, Tebrizli Türk Marin Saeıdı İran’a iâde edilmek üzere Kırklareli Pehlivanköy ”Geri Gönderme Merkezinde” tutsak bir vaziyette bekletilmektedir.
Emrin tekrarı;
Türk milleti olarak, İran’a iâde edilmek üzere Kırklareli Pehlivanköy ”Geri Gönderme Merkezinde” tutsak bir vaziyette bekletilen Ramin Saeıdı soydaşımızın derhal serbest bırakılması için seferber olmanızı emrediyoruz.
18 Nisan 2024
ORHAN KILIÇOĞLU

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.